Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter

Това е РП форум за ХАри Потър


You are not connected. Please login or register

Страшни истории

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Страшни истории Empty Страшни истории Sun Mar 29, 2009 9:39 am

CutEgiRl4eTo

CutEgiRl4eTo
Учител по Черни изкуства,ръководител на Хафълпаф

тук разказвайте страшни истории.
ето някои:
две братчета на 5-6 години са викали дама пика в банята в америка..ии направи ли са сичко както требва...намазали са огледалото със кръв начартали са знака на сатаната онази звезда...и за произнесли 3 пъти дама Пика..тогава се появил некъф обръз-профил ии след тази нощ едно от децата било в кома 3 месеца а другото било супер стресирано..и е разказало за нея...

Един таксиметров шофиор си карал и минал през едно гробище.Навън били много студено,а на пейката пред гробището стояло едно малко русичко,бледо момиченце със синя рокличка с презрамки.Тъй като навън било много студено,а момиченцето било самичко,шофиорът го качил в колата и му дал якето си и го закарало в къщи.Момиченцето посочвало пътя само с мимики.Най накрая стигнали и мъжът казал на момичето ако иска да влезне да вземе пари да му плати и момичето кимнало.Изминал се половин час,но детето не дошло и затова мъжът решил да звънне на вратата да си вземе поне якето и му отворила една жена.Той казал на жената че преди половин час тук е влезнало едно момиче,като подробно дал описанието на момичето и жената му казала:Вие знаете ли,че преди една седмица погребаха дъщеря ми изглеждаща по този начин!.gifСлед време същият този мъж отишъл на гроба на един свой приятел и съседният гроб бил този на момичето върху който било поставено якето му

Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.

По истински случай.

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива

В един малък град имало две момичета , които постоянно се обаждали по телефона и си правили шеги с хората.Един ден те отишли на един хълм без позволение,но един луд ги хванал и искал да ги убие,но някакси момичетата се добрали до телефон и се обадили за помощ, но никой не им повярвал и те били жестоко убити.И сега ако някой ти се обади по телефона и мълчи-това са двете момичета, които търсят отмъщение за нелепата си смърт

Синият нокът
Един мъж и една жена решили да заминат на почивка, но детето им не искало да отива с тях.Майката и бащата повикали съседката да се грижи за децата им през тези дни, в които ще са на почивка.Така и станало.Съседката имала големи ръкавици, които изобщо не сваляла.
Мъжът и жената се върнали от почивка и видели ужасна картина-децата им удушени, лежат на пода, а върху шията на едното имало отпечатък от синьо.
На другият ден мъжът отишъл при съседката им и я попитал, защо децата им са мъртви.Тя отговорила, че не знае.Тогава мъжът свалил ръкавицата и и видял голям син нокът.Тогава разбрал кой е убиецът на децата му.

В една къща живяло момиче с кучето си...всяка вечер момичето,когато легне да спи-кучето и близва ръката.......но една вечер.....чува,че нещо капе от банята....става да провери-вижда,че от чешмата капе вода,ляга си и "кучето"я близва....след секунди пак става и отива в банята да провери защо пак капе и вижда КУчЕТО СИ УДОшЕНО и кръвта мъ капе в чешмата,а на огледалото е написано:"И хората могат да ближат"

такаммм....сега една история за мен и една моя приятелка.значи...ако сте гледали предизвестена смърт знаете за прокълнатата касета.та аз пуснах частта в която гледат касетата(във филма).скрих телефона си в джоба на суичера си и набрах номера на домашния ни тел.като изгледаха касетата(във филма) звъннах на домашния ни и приятелката ми настръхна.напрао се пръснах да се хиля Laughing та тва си беше страшно за нея де...

2Страшни истории Empty Re: Страшни истории Fri Apr 03, 2009 8:35 am

CutEgiRl4eTo

CutEgiRl4eTo
Учител по Черни изкуства,ръководител на Хафълпаф

ето още една:

едно момиче отишло на купон.тя си била сложила диадема.изведнъж две гаднярки от купона й дръпнали диадемата от косата и си я подмятали.изтървали я и я настъпали.момичето я взело и решило да си отмъсти защото много я харесвало.то оставило парче от диадемата на купона,в ансансьора,а останалите по стълбите.който настъпил парче умирал.така от хората които били на купона останали живи само момичето с диадемата и домакинята на купона.веднъж домакинята намерила парчето в дома си и го взела.решила да излезе на вън и слязла с ансансьора.в него намерила другото парче.после се качила по стълбите.намерила останалите парчета.залепила ги и отишла да ги върне на момичето.като почукала на вратата майката й отворила.момичето подало диадемата на майката и тя й казала:
-дъщеря ми много я харесваше.тя почина преди 3 години.бе намерена мъртва а до нея имаше счупена диадема. affraid

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum